חלונות עץ – הבחירה הנכונה

עץ תמיד היווה מזה אלפי שנים, את חומר הגלם שיש בו המון יתרונות. אנו בונים המון מוצרים שונים מעץ, במיוחד מוצרי צריכה לבית ואחד הבולט בהם הוא חלונות עץ. יש לבחור באופן מושכל   את חומר הגלם אשר ממנו עשויים חלונות העץ. חלונות אלה, המיוצרים מעץ, מבודדים מפני חום וקור, רעשים וכן, חוסכים המון בהוצאות אנרגיה . האווירה והנוסטלגיה של מראה חלונות העשויים עץ, אינו משאיר אף  אדם אדיש, היות ומדובר על אווירה חמה, ביתית וכפרית. ניתן להתקין זכוכית מעוצבת לחלונות המיוצרים מעץ ואף לקבל את המיטב מבחינת איטום מושלם.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חלונות עץ? 

יש להבחין בסוגי העץ, היות וישנם סוגי עץ עמידים יותר ויש כאלה שהם עמידים פחות. היום, קיימת טכנולוגיה מתקדמת בייצור של חלונות עץ, כאשר אין צורך בתחזוקה שוטפת של העץ, היות והחלונות מגיעים עם שכבה המגנה עליהם מפני לחות והשמש הקופחת. אם אנשים בעבר חשבו היטב לפני שתכננו לרכוש חלונות העשויים עץ, היום הם כבר לא צריכים לחשוב פעמיים, היות וטכנולוגיה מתקדמת זו, חדרה לשוק והיא בתודעת הצרכנים הישראלים.

כאשר משפצים או מעצבם את הבית ובמיוחד בעת הבנייה, יש לתת תשומת לב מיוחדת לחלונות ולמפתחים בכלל, היות והחלונות הם למעשה “העיניים של הבית” והכוונה למראה הבולט ביותר. זו הסיבה, כי יש לשלב נכון  חלונות עץ עם חיפוי נכון. למשל טיח צבעוני, אבן טבעית, בריקים וכדומה, מה שיעניק את המראה המושלם לבית מעוצב בטוב טעם אשר בנוי ומעוצב מחומרים טבעיים.

חלונות עץ – עיצוב בכל צורה שתרצו 

מה שמעניין בכל הקשור אל חלונות עץ,  הוא שניתן לעצב את העץ בכל צורה, למשל חלונות מרובעים, מלבנים ואפילו עגולים. לא אחת אפשר לראות חלונות קשתיות מעץ, מה שמקנה מראה של כפר בצרפת. אפשר למצוא גם סגנונות שונים בחלונות העשויים עץ, למשל גם מי שאוהב סגנון מודרני, יכול להתקין תריסי גלילה מעץ, מה שיקנה לבית מראה מודרני, אך לא מנוכר בדומה לחלונות העשויים מאלומיניום למשל.

אם אתם מעוניינים להתקין חלונות המעוצבים מעץ, זה הזמן להתחיל להתעניין ביבואני עץ או יבואני חלונות ותריסים מעץ, למצוא את טווח המחירים, לקבל כמה שיותר מידע על סוגי העץ, לבחור ולהתקין, כך שביתכם ייהנה מכל היתרונות גם יחד.

Leave a Reply

Your email address will not be published.